| JustRay1 a întrebat:

Am un tir de inchiriat si am gasit sa il inchiriez la o firma. Am sunat la acea firma si mi-au zis sa le trimit un email cu o oferta de munca. Problema este ca nu stiu cum sa fac acea oferta. Daca puteti sa imi dati niste idei ar fi minunat. Mersi pentru ajutor.

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Kimoto ti-a dat detaliile de care aveai nevoie.

| Gogu06 a răspuns:

Intreabai pe cat timp vor sa inchirieze, daca pe plan local, national sau international daca vor sofer sau nu si apoi le trimiti oferta in care specifici pretul si daca ai eventuale conditii.

| Gogu06 a răspuns:

Cu placere