| Adytupeu a întrebat:

as vrea sa plec din tara, germania, in domeniul agricol se castiga bine, cum este acolo munca as dori sa stau 1 an

3 răspunsuri:
| iuliancico a răspuns:

Depinde de varsta. Daca esti student, incearca prin Concordia, Blue Mountain Recruitment LTD, Hops...

| iuliancico a răspuns:

Astea sunt pentru Anglia. Incearca pe Eures.

| teodorajoana a răspuns:

Poti afla mai multe informatii si mai ales poti pleca prin fortele de munca.Ei au programe serioase si contracte sigure se castiga binisor si conditiile sunt bunicele insa ai de tras adica e de munca