| florin2192 a întrebat:

ce parere aveti despre bitcoint?

4 răspunsuri:
| gardianuf a răspuns:

Mi se pare cea mai ciudata moneda virtuala, nu stiu nu prea o vad chiar atat de stabila, ma gandesc ca am citit o stire ca cineva a cumparat 100 de monezi virtuale pe cand valorau 2-3 dolari si apoi s-a imbogatit

| florin2192 explică (pentru gardianuf):

Chiar sa te imbogasesti din asa ceva nu cred. dar totusi cred ca se poate inmulti suta aia cred. exista si riscuri normal.
Eram curios daca feloseste cineva

| gardianuf a răspuns (pentru florin2192):

Il folosesc doar cei mai periculosi oameni de obicei, cand se cumpara droguri, arme si alte lucruri groaznice... este moneda lor de schimb!

| florin2192 explică (pentru gardianuf):

Ehhh laughing)) nu anunta SRI-ul laughing)
poti genera bani pe piata. nu sa ii folosesti ca moneda de schimb