| thunder11 a întrebat:

Salut TPU cineva mi-a transferat banii din aplicatia bt pay pe aplicatia neo bt, aceeiasi banca doua conturi diferite si doua aplicatii diferite iar au trecut vreo 20 de ore si tot nu am primit banii aveti idee cat dureaza?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca nu i-a transferat, ca trebuiau sa fii intrat in aceeasi zi.
Doar a pretins si ti-a aratat probabil, o tranzactie nefinalizata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Transferurile intre conturile din aceeasi banca sunt instante

| dullcat a răspuns:

Scrie pe site.

| Wr3nch a răspuns:

2-3 zile. Doar de pe BTPay pe BTPay e instant.

| suntserios a răspuns (pentru Wr3nch):

Fi serios, e aceeasi banca, transferurile se fac instant