| alexandrUUUU78463724 a întrebat:

Cum poti sa platesti in rate? adica ce trebuie sa fac sa cumpar. Funda

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Sa ai rand Carte de identitate si un venit pe care il poti atesta cu o adeverinta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un venit constant pe care poti sa il demonstrezi

| neymar94 a răspuns:

Carte de identitate solicitant
Adeverinta de salariu/fluturas de salariu
Factura de utilitati (sau livrarea produselor la adresa solicitantului)

| Cojocaru_Vlad_1990 a răspuns:

Poi te duci la banca... imprumuti de acolo suma [X] (adica ceri cat iti trebuie pentru acel obiect sau vr sa investesti in cv, etc) si faci contract acolo, si platesti pe luna cat scrie in contract. Funda?