| stefanmoroka a întrebat:

Daca am facut o comada pe un site sportiv (woomie. sport) si mi-au gresit comanda am facut returul si mi-au schibat produsul. Este normal acum cand ajunge produsul cel nou eu sa trebuiasca sa platesc taxa de livrare din nou?

2 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Nu. Daca ei au gresit, ei sunt cei care trebuie sa-ti schimbe comanda fara nicio cheltuiala pentru tine.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Nu, dupa cum scrie chiar pe site-ul lor: http://sports.woomie.ro/pages/Returnare-Produse.html