| TheAngel_1502 a întrebat:

Daca depun niste bani pe card si o ora mai tarziu vreau sa ii scot, ii pot scoate? Pe toti ma refer

6 răspunsuri:
| baifrate a răspuns:

Da.din cate stiu ii poti scoate la 5 minute dupa ce i-ai depus..nu e o regula in tranzactiile de genu din cate stiu.

| ferry2323 a răspuns:

Daca vrei sa scoti sub 3000 ron cred ca ii poti scoate. Daca sunt peste trebuie sa te duci la banca.

| gicaputinica a răspuns (pentru ferry2323):

Suma maxima este 5000 lei (RON-ul nu mai exista) asa scrie in Codul Fiscal!
Cat despre faptul ca omul vrea suma intr-o ORA, asta tine de performanta calculatoarelor bancii respective.

@Ionut01, are dreptate! Nu poti scoate chiar toata suma.

| Ionut01 a răspuns:

Salut!
pe toti nu poti sa-i scoti doar daca sunt ficsi
adica daca ai 4 milioane poti sai scoti
dar dac ai 4 mil si 2 lei nu poti sai scoti pe aia 2 lei doar pana se face 10 lei
numai asa poti sa-i scoti trebuie mereu sa ai sume ficse de 10 lei

| TheAngel_1502 explică:

Eu am 250 lei. Deci sa inteleg ca ii poate scoate fara probleme?