| BetivanuLHaios a întrebat:

De curand am facut o comanda la eMAG (pe 1 iunie). Am primit un mail - info despre comanda mea, bla bla bla... si mai scria ca voi fi contactat de un agent de vanzari. Am asteptat, am asteptat, dar inca nu am primit nici un apel/sms/mail. Tin sa mentionez ca astazi este 6 iunie.
Ar trebuie sa sun la ei? Si daca da, imi puteti da un nr de tel?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca sa suni la ei, cel mai probabil produsul pe care l ai comandat nu exista nici in stocul furnizorilor si de aia dureaza. gasesti nr de telefon pe site.