| MarcuPopescu a întrebat:

de curând m-am apucat de mma și vreau sa îmi plătesc mai multe chestii. Mănușile, proteza, tricourile etc, acum pentru început părinții mei nu prea au cum sa ma ajute, ma pot ajuta doar cu abonamentul pe luna, in rest eu singur trebuie sa îmi cumpăr ce am nevoie acum la început și nu știu cum sa fac bani in săptămâna asta liberă. Ma puteți ajuta cu vreun sfat?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din ce oraș ești?

| MarcuPopescu explică (pentru sadrian46):

Techirghiol

| MarcuPopescu explică (pentru sadrian46):

Constanța,Techirghiol

| Gabriel2424 a răspuns:

Angajaza te la un pub, bar ceva, poti vinde ceva de al tau pe internet, poti sa lucrezi si acasa pe bani daca vor parintii tai sunt multe variante, dar sa te tii de sport, sa nu dai bani degeaba si dupa sa abandonezi.