| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu vreau sa cumpar un playstation de pe okazii si vreau sa fac tranzactia prin posta romana.
Vreau sa stiu daca pachetul vine la mine la usa si cum platesc vanzatorului si cam cat platesc in plus fata de pretul ps...
Am nevoie sa stiu neaparat dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Darkhawker a răspuns:

Toate cumparaturile pe care le-am efectuat pe okazii prin posta romana au presupus o instiintare sa ma duc la posta sa ridic coletul si sa-l platesc inainte de ridicare. Daca vrei sa vina la tine acasa, spune-i sa trimita recomandata dar trebuie ca tu sa platesti mai mult.

3 răspunsuri:
| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| Darkhawker a răspuns:

Daca faci prin posta romana nu iti vine pachetul la usa decat daca este recomandata. Costul difera in functie de greutatea coletului si distanta dintre tine si vanzator. Modul de plata catre vanzator depinde de cum e oferta pe okazii sau cum te intelegi cu vanzatorul...

| WholeWorld a răspuns (pentru Darkhawker):

El a zis ca am putea face prin posta romana ...eu credeam ca vine coletul si platesc banii se poate? sincere multumiri daca ma poti ajuta sau imi poti zice alte modalitati iti dau vot acu

| Darkhawker a răspuns (pentru WholeWorld):

Toate cumparaturile pe care le-am efectuat pe okazii prin posta romana au presupus o instiintare sa ma duc la posta sa ridic coletul si sa-l platesc inainte de ridicare. Daca vrei sa vina la tine acasa, spune-i sa trimita recomandata dar trebuie ca tu sa platesti mai mult.