| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc sa invat si sa ma angajez ca si vopsitor auto, problema este ca nu detin experienta si nu stiu ce sa fac, imi puteti da cateva sfaturi? Am incercat sa gasesc ceva fara experienta da nu am vazut pe cineva sa angajeze fara, am cautat pe net si am vazut cateva "scoli" care cica in 170 de ore pot invata si primi o diploma dar nu stiu daca este legitim daca imi puteti spune voi care site este bun si cat costa? Am liceul terminat si stau in Bucuresti.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este legit, este scoala acreditata, ca nu face nimeni cursuri pe gratis.