| ZambetulNebuniei a întrebat:

Imi expicati si mie ce e points2shop si cam ce ar trebui sa faci, ca-sa obtii puncte (sau cum le zice).

1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Points2shop este un site unde te duci si te joci jocuri la ei sau completezi diferite chestionare, respectiv oferte, si daca totul e corect, ti se ofera diferite puncte, pe care apoi le poti converti in bani (cred) sau in premii :). Cel putin asa scrie pe site-ul lor principal.

Citeste mai multe aici: http://www.points2shop.com/wiki#w_earning-points-and-cash