| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Îmi poate sugera cineva o idee de afacere cu bani europeni? Nu vreau sa fac avere! O afacere mica din care sa îmi câștig singur existenta! Fără agricultura! Sunt socrii mei și le merge prost! Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara a face glume dar ...serviciile funerare merg din ce in ce mai bine, si sunt si de viitor.

| blaxy a răspuns:

Producerea panificatiei(paine,chifle, cozonaci ect) in regiunea ta(sat, oras) de ce? pentru ca painea pentru toti e pe primul loc.
ai de bagat putin aici, pentru ca utilajele costa cam scumpusor, dar merita.succes.

| SallAll112 a răspuns:

Salut, eu iti sugerez sa faci o afacere cu Orientul Mijlociu(construesti si tu bombe, cv) iar dirhamii(moneda arabilor) castigati ii schimbi in euro sau in ce vrea sufletelul tau. Acum da-mi fundau

| yanniskiller100 a răspuns:

Cred ca ai uitat sa mentionezi domeniul cu care ai de gand sa faci acea "avere". Avand in vedere ca Romania nu ofera posibilatati, fiind intrecuta de Algeria.Consider ca ai face o treaba super daca ai construi un azil.Varul meu are o afacere asemanatoare si se castiga extrem de bine (daca te ocupi). Sper ca am fost de ajutorhappy