| IAliveInHell a întrebat:

Imi puteti spune exact cat costa in lei 140 de euro? Acum nu trebuie neaparat si cu bani marunti doar leii sa fie exact.
Funda!

Răspuns Câştigător
| cristimaz a răspuns:

Face fix 623 lei, mai sunt si cativa marunti dar ai zis ca pe aia nu-i vrei

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cred ca iti lua 1/10 din timp daca scriai euro pe google si intrai in calculator si faceai un 4.5*140, decat sa scrii porcaria asta aici.

| aminutza a răspuns:

Pai. euro este 4.46. https://www.google.ro/#q=euro&spell=1. 140x4.46=624.4 lei. funda? :)

| SasNetRomania a răspuns:

Http://www.cursbnr.ro/ iti zice tot, ai convertor in partea stanga nu trebuie sa faci asemenea topicuri...

| BitKode a răspuns:

Este 623.2 leiwinking

| marian5946 a răspuns:

Cam vreo 600 de lei.

| fakeheart1334 a răspuns:

In lei, este 624.90
Funda?