| MihaiG9192 a întrebat:

Salut TPU! In urmatoarea perioada vreau sa fac o achizitie mai serioasa.
Urmeaza sa fac un credit bancar si as avea nevoie pe cineva de domeniu in economie care sa ma sfatuiasca de la bun inceput cum trebuie procedat in asa fel sa fie totul bine si ce trebuie facut pe viitor.
Cine mai exact sunt acesti specialisti si unde ii pot gasi?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Du-te la bancă (oricare) și-ți fac ei o simulare să vezi cum e și ce trebuie facut pe viitor.

1 răspuns:
| goguPatent a răspuns:

Te duci la mai multe banci, iei oferte si vezi care e cea mai buna.