| anonim_4396 a întrebat:

intru in clasa a-VII-a si nu stiu la ce liceu sa ma duc sunt foarte inteligent si vreau o slujba f bine platita cand voi fi mare sa am multi bani sa-mi indeplinesc visurile.O facultate buna o slujba buna.Cine ma poate ajuta? Dau funda. PS: nu vreau sa aud comentari de genul ca bani nu aduc fericirea. Fara ei mori de foame.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu in locul tau as invata sa scriu in romana si de-abia dupa aceea as considera ca ma pot gandi daca sunt sau nu inteligent. Deocamdata, nu pari. Chiar deloc.

| LSMM a răspuns:

La cum scrii, mă îndoiesc amarnic că ești "foarte inteligent". Vezi treaba cu i-urile, copilaș, dacă vrei să fii un bogătaș respectat măcar pentru că scrie corect.

Și cu virgulele.

| ROG a răspuns:

Stai mă acasă cu caprele că in Romania nu faci nimic.

| RazvanP9 a răspuns:

Salut eu sa fiu in locul tau as incerca un profil de mate-info. Informatica e viitorul si o sa se poata castiga multi bani, iar daca nu te poti angaja in domeniu, poti alege sa fii antreprenor happy