| geulica4 a întrebat:

mi-am facut cont pe site-ul ClixSense pentru facut bani reali si am pana acuma 0.03.Intreabre mea este cand am 8 sau 10 dolari cum pot sa ii scot, mentionez ca la inregistrare mi-a spus ceva cu bani si eu am dat pe Check(International) sti ceva si am 15 ani pot sa ii scot cumva si cati ani trebuie sa am

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite asa, cand romanul vrea neaparat sa castige fara sa munceasca nu prea se intereseaza in ce se baga. Este ca si porcaria cu vivaSMS.

| ionutss a răspuns:

Mai intai stai sa ajungi sa faci 10 dolari sau mai mult...e mare abureala cu site urile astea crede ma.

| MariuSSer a răspuns:

Pe forumul site-ului clixsense se vad dovezi de plata prin paypal pentru sume mai mari de 8$. Pentru a folosi paypal trebuie sa ai minim 18 ani.
A Special Note about Children

Children are not eligible to use our service and we ask that minors (persons under the age of 18) do not submit any personal information to us or use the PayPal Services.
Back to top

Pentru cecuri suma stransa trebuie sa fie de minim 100 de dolari.

| axell890 a răspuns:

La data la care iti scriu acest mesaj poti sa fi membru Clixsense deoarece ai peste 16 ani.
Vezi aici ghidul incepatorului http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html si metodele de a castiga bani alaturi de liderul mondial Clixsense.

| Bogdan_Dumbravanu_1988 a răspuns:

Castiga bani simplu si usor! Ma rog, nu chiar usor, dar daca esti perseverent ai numai de castigat! :)
Iti recomand cu incredere http://www.clixsense.com/? 5952121
Pe forum gasesti postate dovezi de plata ale userilor, ca sa vezi ca nu e scam! Bafta :)