| Selciuc_Omer_2000 a întrebat:

O sa trec direct la subiect. Tata aduce adidasi parfumuri treninguri si altele din Turcia si as vrea sa il ajut cu vanzarile si as vrea sa imi spuneti cum si daca as putea face un site de vanzare ca fashion sau altele. Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca te pricepi putin la codding iei un script e-commerce gen os-commerce si il modifici dupa bunul plac dar e mai complicat. Eu ti-as recomanda sa iti faci cont pe okazii si sa vinzi acolo ca ai sigur mai multi vizitatori.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci ce site vrei tu, doar sa stii sa il faci. cu toate astea nu crearea siteului e problema ci promovarea lui

| MadalinG99 a răspuns:

Ii poti pune pe Olx/okazii/ebay.