Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Se poate se aflu,(la BRD), câţi bani am avut în urmă cu aproape o săptămână pe card, sau la o anumită dată? Am impresia că mi-au dispărut niște bani; diferenţa dintre soldul inițial și cel descoperit astăzi de mine este mult mai mare decât suma extrasă de mine personal.Tot ceea ce aș vrea să știu ar fi că eu să nu fi văzut bine suma data trecută și totul să capete sens. Mulțumesc! Ce aş putea să fac dacă am foat victima unui furt? (titularul nu este în țară, abia de sărbători)

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cere bancii un extras de cont.

| Λndrei a răspuns:

Nasol...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca titularul nu este in tara nu poti decat prin intermediul serviciului online banking (asta daca ai activat asa ceva)