| fearlessss a întrebat:

Salut TPU,
Stie cineva un loc in Rm.Valcea unde sa angajeze copii de 13-14 ani ...sa zicem la imparitit pliante sau oricum ceva usor de facut ceva banuti.Dau Funda celui mai bun si detaliat raspuns!

4 răspunsuri:
| fearlessss explică:

Multumesc tuturor.dar. fara sa folosesc pc-ul se poate? adica job in real. happy

| SamyArdy a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani seriosi pe internet fara investitie proprie :)
http://cum-faci-bani-seriosi.blogspot.ro/

| Xand3yutzaaaX a răspuns:

Buna,doman sangele lui TheRed

| fearlessss explică (pentru Xand3yutzaaaX):

Andreea scuze dar pe site-ul asta nu se pun genu asta de comentarii.Pentru asta exista skype.Deci te rog nu aici.