| DaniRap a întrebat:

sunt danii si ca oricare alt adolescent de varsta mea am nevoie de bani, dati-mi o idee cu un mini-job sau ceva de genu' ceva cu care sa pot face bani, dau funda celui mai bun raspuns puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| neverlikeme a răspuns:

Nu stiu...si eu caut inca! daca gasesc te anunt!

| DaniRap explică:

Stii sunt un tip curios, si vreau mai multe detalii,, imi poti da id tau de mess sa vorbim?

| gregorr a răspuns:

E simplu de tot, daca ai minim 10 prieteni pe care sa te poti baza poti sa ma contatcezi.

| Allynn a răspuns:

Pentru incepu poti baga dosarul de somaj si 9 luni vei avea timp sa te gandesti. Dupa astea 9 luni poti cauta pe net (http://www.bestjobs.ro/) sau poti sa te interesezi prin orasul tau de un loc de munca.
P.S Daca vrei informatii cu ce ai nevoie pentru dosarul de somaj..Scriem un mesaj!

| IloveSoreMihalache a răspuns:

Eu zic sa incepi incet incet, poti incepe prin a lucra ca ospatar la un restaurant sau sa lucrezi la firme de telefonie gen Vodafone, asta doar daca te pricepi la telefonie mobile ori vanzator part-time(pentru inceput) la vreun magazin care cauta angajati.Nu stiu, decizia iti apartine dar asta e doar un simplu raspuns.happy Funda?