| viper23em a întrebat:

.. sunt persoana fizica autorizata de putin timp ..am nevoie de un imprumut pana in 5000 euro ..stiti vreo modaliate,vreo institutie care sa acorde fara garantii, carte de munca sau adeverinta de salariu ..am venituri dar nedemonstrabile ..Multumesc anticipat. ofer mai multe funde big grin

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

FARA GARANTII DOVEDITE,nu ai cum sa primesti nici macar un leu! Poti sa dai "funde" cate vrei,dar trebuie sa fii constient,ca doar cu ce dovedesti,poti cere imprumut. Chiar si asa,cu garantii,tot carcotesc pana iti dau un ban cu imprumut.
Poate la un CAR, daca ai un fond mare, poti primi bani cu imprumut, dar in lei si sa platesti ratele din "venituri nedemonstrabile". Parca se dau de trei ori, suma depusa.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi tu ca iti aceasta suma fara sa demonstrezi ca o poti returna? Intr-un anumit timp.+dobanda.Visezi,omule.

| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi prin persoana fizica autorizata? Inseamna ca ai firma.Garanteaza-ti casa si asa vei putea obtine un imprumut.

| viper23em explică:

Multumesc ..sunt constient ca nu da nimeni nimic fara garantii..credeam sa fie posibil, la cate anunturi am vazut pe net cu : imprumuturi fara garantii.