| LifeIsFine6243 a întrebat:

Tocmai m-am angajat la un Exchange cu amanet. Sunt in perioada deproba de vreo 4 zile. Ce sfaturi imi puteti da petnru cand voi incepe singur pe punct? As dori raspunsuri doar de la cei care au mai lucrat in acest domeniu.

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Principalul sfat este asta ATENTIE MARE! la cine iti aduce aur sa stii sa-l verifici(apa regala) si cat se poate sa fii atent la figurile celor ce vina sa depuna la amanet, aurul poate fi si furat!