| only0lia a întrebat:

Salut TPU, vin și eu cu o întrebare despre revolut. Aș vrea să mi fac un card online pe revolut însă nu știu cum se procedează mai întâi? Îmi cere banii dacă vreau un card online de la ei? Sau cum se încarcă acel card online cu banii?

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

La Revolut plătești doar dacă vrei card VIP *( metal ) cu beneficii * ( asigurări de călătorie, acces la lounge în aeroporturi )!

| MistarGoGu a răspuns:

Îți atașezi un card Visa, MasterCard sau alt tip la Revolut si de acolo transferi! Eu îmi transfer de pe ING pe Revolut!

| only0lia explică (pentru MistarGoGu):

Super, mulțumesc mult pentru răspuns!