| marinelpitigoi a întrebat:

Voiam sa va intreb ce imi trebuie (ce limbi straine sau materii) ca sa devin director (inca nu stiu in ce domeniu) si m-ar interesa si aproximativ salariul. La ce liceu sa dau si ce domeniu.

Răspuns Câştigător
| FlorinM28 a răspuns:

Pai in Cluj este un liceu unde exista o clasa cu profil "Directori" dar trebuie sa stii f multa matematica ca sa intri.

| marinelpitigoi explică (pentru FlorinM28):

Merci pentru raspuns, fata de celelalte...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Auzi la tine sa devii director...
pui mana iti alegi o meserie, incepi de jos si odata cu anii si cu experienta poate ajungi si in pozitie de conducere... sa nu ai impresia ca termini facultatea si hop a doua zi ajungi director.

| Dismally a răspuns:

Invata Tok Pisin si Hiri Motu, pe urma iti cumperi un bilet (numai dus) in Papua Noua Guinee ca acolo se cauta directori. Ce liceu? N-ai nevoie de nici un liceu laughing Iar salariu e "fara numar", asa ca pentru tine.