| Fatima2000 a întrebat:

vreau niste locuri de munca in domeniul economic, comercial si vanzari sau meneger de vanzari in localitatea Timisoara.

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Poate te intereseaza aceasta afacere de viitor: http://www.bani-net-azi.ro/infini-afacere-profitabila-in-romania/

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar economia e in picaj, comercial si vanzari nu mai angajeaza nimeni, primele bugete o-data cu venirea crizei de aici s-au taiat si din publicitate si promovari, acestea putand fi facute online la preturi mult sub ceea ce era inainte. Nu cred ca mai ai vreo sansa in urmatorul an cel putin in aceste domenii!

| kevincosty a răspuns:

Daca doresti sa devii agent de vanzari, iti plac comunicatiile si tot ce e nou relationat cu tehnologia te invit sa devii partener LV7 Glabal Marketing. Ai comision de pana la 200 de euro pentru fiecare client adus plus multe alte avantaje. Daca doresti marti avem o conferinta online unde vei putea cunoaste mai bine afacerea si esti invitat/a. Nu ezita sa ma contactezi pentru mai multe detalii.

| NicollHellen a răspuns:

În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai poți vedea ceva oferte și pe www.ejobs.ro
Pa, pa.

| stroedaniel13 a răspuns:

Daca esti interesat de vanzari atunci cred ca ti s-ar parea interesant marketingul afiliat.

Uite aici : http://www.munca-la-domiciliu.com/afilierea-metoda-utila-de-lucru-de-acasa/