| FLorinFLR a întrebat:

.. vreau sa mi fac un card bancar de ex visa (vreau sa fie cat mai gratuit si sa fie in Ploiesti as dori sa stiu cum il pot face ) multumesc.Astept sugestii/sfaturi/pareri.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te cu actul de identitate la orice unitate bancara si o sa-ti faca un card. De regula bancile mari nu au comisioane pentru eliberarea cardului de debit.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca esti minor, ai nevoie de acordul parintilor acestia fiind titularii contului iar tu vei avea calitatea de utilizator autorizat al contului respectiv ( avand cardul pe numele tau ).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la o banca si iti deschizi un cont si iti faci un card, spre exemplu la ing te costa doar 3 ron pe luna comisionul de administrare a contului, in rest nimic