| shelly a întrebat:

vreau sa stiu daca se poate castiga bani pe internet.Am un prieten care mi-a spus ca el castiga 400 euro pe zi dar nu mi-a spus cum... daca se poate asa ceva va rog sa imi spuneti deoarece am mare nevoie de bani.

7 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

400 euro pe zi?
ala in ceva ani o sa ajunga mai ceva ca Becali, gandeste te prosteste. 12 de euro pe luna doar de pe net laughing)

| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

| RoseOfTheFire a răspuns:

Nu stiu, dar daca aflii imi poti spune si mie sunt si eu interesata.

| costan a răspuns:

Urmatorul site iti prezinta cateva metode probate, are si dovezi de plata, nu garanteaza un castig de 400€ pe zi dar un castig lejer de 300€ pe luna da se poate: http://www.bani-net-azi.ro/

| elisa820 a răspuns:

Prin vanzarea lucrurilor care nu iti mai trebuiesc!

| Carmy21 a răspuns:

Buna!
Da poti, de exemplu sa faci diferite videoclipuri pe youtube cum te joci un joc, sau diferite chestii.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| GeorGeWasHinGtoN23 a răspuns:

Sunt mai multe cai de castigare a banilor pe net...Eu iti propun Google Adsense..informeaza-te...