| cosminbit a întrebat:

vreau si eu sa pun in bilet la pariuri si nu stiu cum sa fac. Vreau sa pun 500 de lei pe varianta 3 din 5 meciuri cu cote intre 1.60 si 2.20. Ce sanse am sa iau bani in plus fata de ce am pus eu, eu ma tem ca nu mai iau nici aia 500 de lei inapoi. Funda

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Păi riscul reprezintă esența pariurilor. Iar cotele de câștig vs risc sunt întodeauna în favoarea casei, altfel nu ar mai organiza nimeni pariuri. Dacă te temi de risc, soluția este să nu mai pariezi.

Răspuns utilizator avertizat
| AFR81 a răspuns:

Intrebi la casa cat e castigul minim la sistem 3/5 si vei afla cat urmeaza sa primesti. Eu zic ca la asemenea cote, nu ai cum sa castigi sub 500 de lei daca iti ies macar 3 meciuri. Nu vei mai lua nimic inapoi daca pierzi happy