| Bogdan372 a întrebat:

vreau si eu un site sa fac bani dar sa-mi iasa si mie 1000, 2000 de dolari pe luna

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Iti zic alta metoda sa faci bani, trebuie sa dai like pe facebook, se te uiti la filmulete pe youtube pentru 30sec si altele pentru a primii bani,sunt persoane care cumpara asa ceva like-uri,vizualizari si altele,daca te bagi trebuie sa te tii de asta adica in fiecari zi sa fii macar o data prezent, la inceput nu o sa faci multi bani dar daca faci rost de referali poti sa faci foarte multi bani, probabil ca nu ma crezi dar ceea ce iti spun este 100% adevarat, daca ai nelamuriri te rog sa imi spui, am uitat sa iti spun ca la facebook trebuie sa ai cel putin 5 prieteni si poza la profil(nu neaparat cu tine), daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| Bogdan372 explică (pentru sodobar):

Da-mi id de mess sa vb

| sodobar a răspuns (pentru Bogdan372):

Ti-am trimis pe privat

9 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

rolling on the floor
ridic si eu miza. 5000 da cineva? big grin
rolling on the floor

| Dismally a răspuns:

1000 - 2000 dolari pe luna? laughing Ce stii sa faci pentru banii acestia?

| Bogdan372 explică (pentru Dismally):

Dismally SMS cu dedicatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Nu vrei prea mult, nici cu adonclick-uri nu se pun atatea nici cu adfly nici cu nimic lol, 1000, nu vrei mai putin?thinking

| FlorinM28 a răspuns:

Nici nu ai pretentii... Nu cred ca daca pui o astfel de intrebare ai capacitatea intelectuala sa-i obti. Scuze dar nu ma pot abtine sad

| Bogdan372 explică (pentru FlorinM28):

Bravo esti bun nu vrei o medalie "scuze dar nu ma pot abtine"

| FlorinM28 a răspuns (pentru Bogdan372):

Scuze. M-a luat gura pe dinainte. Daca ma gandesc mai bine, exista un site pe care il folosesc si care ar putea sa-ti aduca veniturile pe care ti le doresti. Gasesti informatii aici goo.gl/AV46yY. Poti castiga 1500$ pe luna timp de un an, cu o investitie initiala de 2500$. Eu folosesc acest site si am scos si bani de la ei. Cu toate acestea te sfatuiesc sa te gandesti inainte sa investesti o suma foarte mare de bani in orice afacere fie ea online sau nu. Totdeauna exista un risc mai mic sau mai mare de a pierde banii.