| PsT_6707 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o nelamurire, ce card de la ING imi trebuie ca sa pot efectua plati online (poker, pariuri online, etc.) Tin sa va anunt ca la banca ING pe site, sunt zeci de tipuri de card, deci va rog. Vreau unul si bun! Apropo, inca o intrebare pentru cunoscatori, Explicati-mi si mie in ce tip de valuta trebuie facut? USD, EUR, RON, pentru bet365, bwin, si pokerstars. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te ce tipuri de carduri accepta fiecare din casele de pariuri si site-ul de pocher, vei afla apoi care este cardul acceptat de toate si moneda pe care o accepta si apoi stii de care card iti trebuie si moneda in care trebuie sa fie si de acela iti faci. Succes si numai bine!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trebuie ING WebCard special pentru plati online
http://www.ing.ro/ing/ro/Carduri/ING-WebCard.html
Contul il faci in euro! Bafta!