| Alexkz a întrebat:

Salut tuturor... as dori sa aflu daca m-ar putea angaja cineva pe, perioada vacantei acesteia (problema este ca am doar 15 ani), va rog astept un rapsuns chiar de la un posibil anagajator. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Trebuie sa ai minim 16 ani si te poate angaja numai cu acordul parintilor(in cazul asta) pentru ca esti minor.

1 răspuns:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Da poti daca unde stai sunt cv magazine, abc, supermarchet te poate angaja mai cunosc la 15 ani angajati.