| M12tf a întrebat:

Salut tuturor!
Doresc sa raspunda doar cei ce se pricep! *Cer seriozitate*
As dori sa imi fac o carte de vizita personalizata si am gasit un site sub numele de ''Canva''
Am observat ca, erau chestii ''pro'' adica pe care le puteai folosi numai in cazul in care faceai o achizitie si functii gratuite, totodata le pot descarca gratuit dupa ce personalizez ceea ce vreau sa fac (spre exemplu sa imi creez o carte de vizita pentru firma mea).
Acum vin si va intreb pe voi, cei ce se pricep foarte bine si mai ales cei ce stiu de acest site ''canva'':
Pot sa imi creez o carte de vizita ca apoi sa o imprastii in orasul meu catre clienti fara sa fie vreo problema? Ma refer stric la faptul ca am facut acest model de carte de vizita gratuit iar eu am scos-o la un sediu ca sa pot sa le impart catre viitori clienti.
Incalc ceva anume? Sau pot sa stau linistit?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" *Cer seriozitate* ...am facut acest model de carte de vizita gratuit...pot sa stau linistit? "

dacă n-ai "crăcuit" programul și ai folosit ce oferă ei gratuit, ești in regulă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți.