| tricky22 a întrebat:

Salut tuturor! mi-am facut de curand cont pe ptc-ul ClixSense,dar de fiecare daa cand dau click pe o reclama, se incarca iar apoi la final imi apare:Flash has not been detected si un x rosu...reclama nu imi este validata si bani nu intra in cont...stiti cumva care este problema si cum poate fi rezolvata?

11 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Iti propun adf.ly, de ce? Pentru ca adf.ly este un sistem sigur, cat timp respecti regulamentul esti platit. Cauta dovezi de plata pe google daca nu ma crezi.
Cum faci bani cu adf.ly? Pai adf.ly este un serviciu cu ajutorul caruia scurtezi linkuri si primesti bani de fiercare data cand cineva da click pe el. Daca ai un blog sau site si mai bine, pui reclame de la adf.ly si iei bani pentru vizitatori. Poti castiga pana la 5 dolari /1000 views. Poti posta linkuri de download scurtate cu adf.ly pe forumuri in descrierea la un video pe youtube pe site-uri gen yahooanswer peste tot.Pentru inceput iti trebuie o adresa de mail valida, plata se face prin paypal sau alertpay ...nu este necesar decat la retragerea banilor cont de paypal sau alertpay.Inscrie`te aici: http://adf.ly/? id=997676. Daca te-ai inscris pe linkul dat si vrei sa te ti de treaba sau ai intrebari da add la banionline50@yahoo.com si iti arat mai multe metode.

| costan a răspuns:

Deci tu dai click pe o reclama, trebuie sa astepti cateva secunde sa se incarce cel 4 imagini de securitate (sunt 3 imagini cu caini si una cu o pisica) click pe imaginea cu pisica si dupa astepti pana cronometrului a ajuns la zero atunci vei primi si banii. Daca ti-a fost de ajutor astept si eu funda.

| tricky22 explică (pentru costan):

Nu nu ai inteles...aia fac cu animalele si cu incarcatul fac, dar la final dupa ce termin asta imi apare :Flash has not been detected reclama nu e validata si nu intra nici banii

| lolly a răspuns (pentru costan):

Ai cont pe clixsense?

| costan a răspuns (pentru lolly):

Sigur ca am, atunci de ce-as fi comentat in acest post: http://bani-net-azi.ro/clixsense-cel-mai-profesional-ptc/

| lolly a răspuns (pentru costan):

Imi dai mail si nume sa te fac referal?

| costan a răspuns (pentru lolly):

Daca ai fi un pic atent la link-ul prezentat iti vei da seama ca eu sunt in sistem, si am peste 1 an de activitate in acest program.

| lolly a răspuns (pentru costan):

Exista Invite friends..nu te pot face referal daca esti deja inscris? da-mi nick si e-mail te rog.

| costan a răspuns (pentru lolly):

Imi pare rau dar nu se mai poate inscrie ca referal o persoana care deja este inscrisa, sistemul o detecteaza si nu da voie la a 2-a inscriere. Daca vrei sa-si aduci referali pormoveaza-ti link-ul tau personal de afiliat.

| CeInteleptul a răspuns:

Nu

| axell890 a răspuns:

Vezi aici ghidul complet http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html al liderului mondial Clixsense.Citeste ghidul pas cu pas iar cand ajungi la capitolul AFILIATII compara com.isioanele pe care le poate primi un membru PREMIUM fata de unul STANDARD