| Mark2012012 a întrebat:

Salut tuturor. Tocmai mi-am creat un cont Google AdSense, 12 decembrie 2014, si am o problema legata de modul de plata al reclamelor. Ma loghez la contul Google AdSense, intru la sectiunea Plati, Setari pentru plati, iar la Metode de plata disponibile nu imi apare nici o categorie din care sa aleg. Cui i s-a mai intamplat asa ceva si ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| candaceswiss a răspuns:

Pentru a-ti activa optiunea "Metode de plata disponibile" la Google AdSense, trebuie sa colectezi mai intai in cont minim 10 euro.