| Ibc_Ionut_1999 a întrebat:

Salut, unde as putea gasi un proiectant de sere agricole?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice proiectant de constructii (de acoperisuri) cu experienta trebuie sa fie in stare sa proiecteze o sera agricola.

| Werrich a răspuns:

Salut, uite aici:
http://cofealro.ro/desprenoi/

| Robertandrei4858 a răspuns:

Cauti un inginer proiectant si o sa te ajute, asa e cel mai usor

| Balalau95 a răspuns (pentru Robertandrei4858):

"mama draga" ai facut doua greseli... CRASE
2. NU citesti celalat raspuns, HappyUser a raspuns foarte, FOARTE BINE
1. BATI CAMPII... SERIOS, la modul ca, vezi doamne, tu inlocuiesti "un proiectant de sere agricole" cu "un inginer proiectant" care e gresit la mai multe nivele, ABSOLUT IMBECILE, de exemplu: inginer proiectant de ce anume?!? retele locale de servere in data center?!? NU?!?

SI CHIAR DACA s-ar subantelege ca E DE SERE AGRICOLE, TOTUSI tu ai pus doar "inginer" in fata la proiectant... MARE AJUTOR... "SERIOS" (PE DRACU)

deci, ori ajuti real, ori gandesti si NU te aberezi... DEGEABA

| sabin89 a răspuns (pentru Balalau95):

Aşa, fă-i morală, să se înveţe minte laughing

| Balalau95 a răspuns (pentru sabin89):

Respect, inca sunt junior si nu pot evalua raspunsuri crying

| apopa2024 a răspuns:

Experimentați maeștri pricepuți în domeniul reparării, renovării și montării acoperișurilor - https://anunturi-reparatii-acoperis.ro/