| canazar94 a întrebat:

Salut, unde imi pot gasi un loc de munca ca sudor in Constanta? Recent am facut un curs de sudor electric si vreau sa ma angajez, am mai lucrat sudor dar acasa la mine faceam fier forjat. Cine ma poate ajuta!?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In Santierul Naval sau la o firma care face porti, garduri din fier forjat.

| Andreea_Grigore_1988_5D6e a răspuns:

In santierul naval de la cta sau mangalia

| goldenstar a răspuns:

Sfatul meu este sa scrii un Curriculum Vitae cu toate informatiile despre tine si trimite-l online la toate firmele si santierele navale care cauta sudori in jud.Constanta.Incearca si la Fortele de Munca Constanta plus anunturile din ziare.Succes.