| Beyourself1245 a întrebat:

Unde pot gasi un loc de munca?
Gen vreau sa lucrez Sâmbata si Duminica cand nu ma duc la liceu. Aveti vreo idee? Am 18 ani.

5 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Poti lucra ca promoter, in weekend, asta inseamna sa imparti pliante pentru diferite firme. exista grupuri pe Facebook cu asa ceva

| mihaicelsfant a răspuns:

Ospatar

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Incearca sa gasesti ceva prin parintii tai
sigur te v or ajuta
si le vei face si o bucurie
ca idee cauta pe olx o sa gasesti ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți lucra ca freelancer și îți faci programul propriu: numai că trebuie să ai grijă de termenele limită mai ales dacă dorești să lucrezi doar 2 zile/săpt, dar poți lua treburile simple.

O formă potrivită pentru tine de freelancing sunt microjoburi, caută asta pe Guagăl.

| sylviu3777 a răspuns:

Un prieten de al meu are 17 ani, anul asta face 18 ani, si in vacanta de vara a lucrat ca tamplar, dar dupa cate am vazut, nu merita, plus ca ramai si cu vanatai pe mana si alte chestii, daca vrei sa lucrezi in weekend alege-ti jobul la care ai visat sa lucrezi sau pe care il vrei tu, este alegerea ta, nu a noastra.