| Alessio223 a întrebat:

Salut,unde se fac angajările că inginer petrolier? Dacă îmi poate spune cineva.Dau funda

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Se fac acolo unde există posturi de inginer *petrolist* ("petrolierul" este un vapor care transportă petrol). Crezi că există un singur loc anume unde se fac angajările?

| Alessio223 explică (pentru johnnny123):

Pai ideea este sa știu unde mă duc că să mă angajez ca inginer petrolier

| darrio2007 a răspuns (pentru Alessio223):

Incearca la Petrom la sediu. Sau intra pe Google si cauta. E asa de dificil?

| johnnny123 a răspuns (pentru Alessio223):

Haide să începem cu începutul... Ești inginer petrolist?

| Alessio223 explică (pentru johnnny123):

Da

| Alessio223 explică (pentru darrio2007):

Pe google nu prea am gasit

| johnnny123 a răspuns (pentru Alessio223):

Ești sigur? Nu de alta, dar un inginer petrolist ar fi știut care sunt companiile pe care trebuie să le vizeze atunci când își caută un loc de muncă.

| Alessio223 explică (pentru johnnny123):

Da sunt sigur dar de-abia am terminat facultatea și nu știu unde să mă duc