| David3234 a întrebat:

Salut,vreau sa depun niste bani pe platformele Skrill sau Neteller dar nu stiu care este "mai sigura"... Vreau sa tin banii acolo o perioada de timp si vreau sa fiu sigur ca nu se intampla nimic cu platforma respectiva...Ce parere aveti de cele doua platforme?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii mai bine ii tii in contul bancar unde raman siguri pana cand cade satelitul inoperativ si nu mai ai acces online sau in bancomat, solutia 2 seif cu cheie in casa

| Norman_Kyle_1991 a răspuns:

Ambele opereaza sub aceiasi companie mama, mai buna mi se pare neteller, dar si Revolut este o alternativa buna.