| SexyDucele a întrebat:

Vreau sa imi dezvolt o afacere pe net, dispun de ceva bani si vreau inmultesc bani.Ce afacere online ma sfatuiti sa imi dezvolt? Astept raspunsurile voastre.Dau funta!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce inseamna "ceva bani" pentru tine? Se pot face multe chestii de data mining/sorting, motoare de cautare personalizate si chiar ceva mai generalist gen Google, multe alte chestii. Eu unul am ceva idei si caut investitori, par example. Desigur ca nu o sa stau sa intru aici in detalii, dar in mare am spus deja despre ce e vorba.
P.S. Daca ai bani, nu te apuci de freelancing. Te apuci de freelancing tocmai fiindca nu ai bani... iar "ceva bani" nu consideram maruntis de genul 1-2-3.000 EUR, ca asa as putea si eu zice ca am bani.

| Faruece a răspuns:

Sa fii freelancer este cel mai potrivit loc de munca pentru tine.Ori video-uri pe youtube.Tu alegi!

| 名無しん a răspuns:

Sa faci freelancing, programezi(daca stii sa faci asta), faci tot felul de chestii in photoshop si le vinzi sau daca ai mai multi bani deschideti o firma de hosting. Costa ceva sa cumperi toate aparatele dar hostul la jocuri cum ar fi CS, Minecraft, Samp, etc. este foarte cautat.