| dalvvip a întrebat:

Vreau să-mi fac o masă de poker, un mic poker club. Oare s-ar primi să scot bani din aşa ceva? Şi este legal? (Acasă)

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Posibil.
2. Nu e deloc legal.

| aADI a răspuns:

Normal că este legal, de scos bani nu știu ce să zic, trebuie să afle lumea că se organizează campionate de poker etc. Dar se fac cât de cât și la inceput. Păi biletu de inscriere = 20 lei, sunt 10 oameni = 200 lei in 2 ore cât timp durează meciul lor, pe urmă vin alții incă 200lei. deci poți să faci bani, doar să știe lumea și să joace mult și des laughing.

| dalvvip explică (pentru aADI):

De ce aş avea nevoie?( Cămeri de supraveghere...etc.) diler?