| baciumarian a întrebat:

Salut vreau sa va arat un program cum sa faci bani tinand pc pornit la fiecare 24 de ore primesti 1 dolar uitati aici un tutorial este primul meu video. http://www.youtube.com/watch?v=EEHuGXzzipM&feature=youtu .be

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

1. Invata limba romana.
2. Nu tot ce zboara se maninca. Stii ce e ala spambot? Ce incredere ai sa dai accesul unei organizatii anonime la calculatorul tau?
3. 1 dolar/24 ore, timp in care procesorul/reteaua ta vor fi incarcate suplimentar si e posibilitatea sa ti se scaneze si continutul calculatorului dupa parole/chestii personale? Cit de TIMPIT trebuie' sa fii sa pui botul la asa ceva?