| alexionution a întrebat:

Salutare! Am mai scos bani pana acum de pe tik tok, dar astazi cand am vrut sa scot, mi-a aparut ca nu s-a putut procesa retragerea, ma puteti ajuta si pe mine?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contacteaza administratia de la TikTok si intreaba-i pe ei de ce nu poti scoate banii, ca noi nu avem cum sa te ajutam, fiindca nu lucram la ei.
Vezi poate nu ai bani suficienti in cont, sa acoperi si administarea contului sau poate iti cer ceva suplimentar cum cer cei de la Paypal sa dovedesti ca ai peste 18 ani si cont eligibil.

dar pana acum, cum ai scos banii, prin ce metoda i-ai transferat in contul tau bancar?

| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu ai ce scoate.