| Anonimusecelmaitaredinparcare a întrebat:

Salutare.Am nevoie de un sponsor ce mi ar putea finanta un proiect din cadrul unui liceu.Nu este vorba de o suma mare de bani.Cum fac asta sa se intample? Cum pot gasi un sponsor? Primaria poate sponsoriza astfel de proiecte din cadrul liceelor? Multumesc

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate și primăria, dacă intră în zona de proiecte sponsorizate de ei. Inainte de luna decembrie trebuie înaintate proiectele ce necesită finanțare în anul următor.