| Andrei_Lazar_1987 a întrebat:

Salutare am o intrebare cine a incercat aceasta platforma de tranzactionare "http://www.thepiratetrader.com/px/ro2/m1" si urmarind toti pasii din tutorial daca e profitabil sau e doar de fatada...
As dorii sa investec dar nu sunt deloc sigur daca e avantajos si profitabil; astept raspunsuri de la cei ce au tranzactionat pe aseasta platforma si eventul dovezi solide daca se poate cum ca ar fi castigat pe aceasta platforma. Multumesc

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am încercat acum și nu funcționează. Or fi dat faliment între timp.