| suddent a întrebat:

Salutare, as dori opinia voastra! Doresc sa deschid ceva pe internet.,, Ceva"... dar nu stiu ce. Aveti vreo idee? Sa fie ceva nou de preferat, unde oamenii sa intre si sa faca trafic. Dispun de un oare-care capital pentru un domeniu.Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Fa-ti un site (dar nu pe o platforma gratuita) si sa ai un domeniu.

Si faci tutoriale video + audio (adica sa explici si tu, nu sa scrii in notepad ce faci).

| amstroe a răspuns:

Studdent, iti ofer eu o solutie, sunt angrenat intr-o afacere part-time, ca dealer de abonamente videotelefonie pentru o firma din SUA. Activitate strict online, fara target, plata in valuta. Ma gasesti in YM (amstroe) sau skype (amstroe1).

| wintage a răspuns:

Nimeni nu o sa iti dea o idee geniala daca ar fi sigur ca ai face bani cu ea. Si-ar pastra-o pentru el!

| fustiteTUTU a răspuns:

Uite o idee din America http://banidinarticole.blogspot.com/

| uN23 a răspuns:

Ceva inseamna un site/blog/forum etc. sau un magazin online?!

| suddent explică:

StiuDeja,nu magazin online, ca nu am ce sa vand in afara de informatie.

| suddent explică:

Stiu ca trebuie sa imi faci un site happy Dar chestia e ca nu stiu despre ce.Un site care sa atraga useri... asta vreau sa stiu...