| FlorinPetras a întrebat:

Ce as putea lucra pentru a.mi castiga bani de buzunar? Sunt din Botosani si am 18 ani!

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Pana gasesti ceva de lucru prin Botosani poti incepe sa castigi ceva bani din marketig online vezi aici: http://bani-net-azi.ro/

| Zuzazozo a răspuns:

Ai putea lucra ca ospatar sau la o spalatorie auto din zona.

| clearyoumind a răspuns:

Eu fac bani cu afacerea GDI, e simplu, legal si poti genera un profit stabil si generos in scurt timp.am incercat si alte metode dar asta mi se pare cea mai buna si nu iti trebuie decat 2-3 ore sa le petreci pe net,oricum as fi pierdut timpul aiurea navigand pe aici,asa il folosesc intr-un scop util,fac si bani si navighezhappynu te imbogatesti peste noapte, nimeni nu poate sa iti ofere o asemenea sansa doar stand in fata calculatorului, dar tot iti iei 300-400$ pe luna, bine, asta depinde doar de tine. daca esti interesat contacteaza-ma tatu.marius85.o zi buna!

| FlorinPetras explică:

In afara de abureli din astea cu bani pe net!winking