| Ionicaestecher123 a întrebat:

Salutare!
Ce fel de card îmi trebuie pentru a tranzacționa Forex EURO USD?
Exista ceva special pentru asta?
Care banca ar fi cea mai buna pentru asta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu cam orice card e acceptat de platformele de trading. nu ai nevoie de nimic special. asta e cel mai mic detaliu tin toata treaba asta.

Oricum intelept ar fi ca macar 6 luni sa faci trading de demo pe bani falsi. Platformele serioase ofera asa ceva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu banca este importantă, poate fi oricare. Ai nevoie de o platformă de tranzacționare și de pricepere, abilități.

| mihai69 a răspuns:

Nu ai nevoie de un car pentru a face tranzacții, ci de un cont în bancă.