| antonemarian a întrebat:

Salutare. Cine imi spune si mie cateva site-uri de afiliate PPC (Pay Per Click). Dar sa se stie sigur daca plateste. Si cateva detalii despre el ar fi binevenite. De ex. cat plateste, prin ce plateste, etc.

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Incearca - www.2parale.ro

5 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Nu te lua cu bux.to! Eu am un an de cand astept banii! Intra pe http://cumfacibanipenet123.blogspot.com si vei afla detalii.De nu trimite-mi un mesaj si vb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca http://budurl.com/z9xd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bux.to/? r=bogdyan este bun si sigur

| antonemarian explică:

Mai anonim. Daca tot ai postat asta. Zimi si mie ce e acolo, ca nu prea se intelege nimica.

| Mirela1997s a răspuns:

Iti recomand sa folosesti www.pfinance.ro
Are urmatoarele avantaje:
- castigi 80% din ce platesc agentii de publicitate
- nu este pagina de afiliere astfel incat nu castigi a zecea parte din venit
- daca vrei sa platesti pentru publicitate ai preturi de la 0.25 lei/vizita
Plus un sistem foarte avansat antifrauda :)